Jaký je Váš ideál krásy? Popište postavu, charakter, oči, vlasy,…
Nebo na kráse nezáleží? Milujete nespoutané jeskynní divochy/divošky nebo
klidné citlivé romantiky/romantičky?
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi, všichni dostáváte palec.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? jakho, BEAES, Haried před 5924 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Zajímaví jsou muži, co mají charisma, spíše štíhlejší postavy, na vlasech a očích nezáleží. Důležitá je povaha. Smysl pro humor, nesobeckost a pozitivní přístup k životu.....atd.
|
6Kdo udělil odpovědi palec? Miroslavst, Gorouš, Vero, rynek878, anonym
před 5924 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Nezáleželo mi nikdy na tom,jakou má muž barvu vlasů nebo očí.Ani nějaké to kilo navíc nehrálo roli.Přesto mi musel být sympatický. Ale pokud byl menší než já,neměl u mně žádnou šanci.
| 0 Nominace Nahlásit |
kdysi mi bylo v horoskopu napsáno-střez se černých očí-tak se jim vyhýbám;jinak nej je takej střed
| 0 Nominace Nahlásit |
co to tu dáváš za blbosti?
Doplňuji:
dejte mi pokoj
Upravil/a: AVATAR666
| 0 Nominace Nahlásit |
Tak můj ideál je černovlasý opálený kluk s hnědýma očima.Trochu vypracovanou postavu,ale né zas jak rambo.A hlavně,pozorný,milý,klidný romantik.
|
0
před 5924 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 714 | |
| marci1 | 491 | |
| iceT | 415 | |
| hanulka11 | 321 | |
| annas | 320 | |
| briketka10 | 273 | |
| Kepler | 247 | |
| ReHu | 231 | |
| Damiana | 229 | |
| led | 229 |
| Líčení a make-up |
| Móda a doplňky |
| Účesy |
| Ostatní krása a styl |