Rokio

Jaký je váš celkový zisk získaný při kupování losů?

A teď nemyslím, kolik jste celkově vyhráli, ale kolik jste na losech vydělali po odečtení nákladů na pořízení této „investice“, tedy po koupi losů.

Nejlepší odpověď
Drap

Moje zisky z losů se pohybují kolem nuly, ale také nejsem ve ztrátě.

Kupuji losy velmi málo. Zisk je tak asi kolem nuly, možná i něco v mínusu. Nikdy jsem to nepočítal.

Další odpovědi
brillant

Losy si nekupuji.

briketka10

Na losech jsem více prodělal/a.

K letošním svátkům jsem nadělila losy rodině za 20,–Kč.
Sestra vyhrála 300,–Kč, synovec nic, já nic, má teta nic :(

ivzez

Víc jsem na losech vydělal/a než prodělal/a.

Vydělala jsem to, co jsem za ně neutratila.
[Nevyhazuji peníze z okna.]

sesednizkola

Na losech jsem více prodělal/a.

Občas koupím, nebo spíš kupoval jsem. Ale dnes už si spíš říkám, že je to taková naděje pro pitomce. Výjimečné koupím když jsem v dobré náladě, nikdy jsem ale nic nevyhral, vzdy tak maximálně stovku nebo dvě. Jednou jsem si koupil 10 losů po 50 Kč a ani ťuk.

dudu

Losy si nekupuji.

jirka F

Na losech jsem více prodělal/a.

Jen asi třikrát jsem vyhrál 1) 50 kč 2) 50 kč 3) 100 kč

Arne1

Na losech jsem více prodělal/a.

Mc Merkurion

Víc jsem na losech vydělal/a než prodělal/a.

… to se nedá spočítat, jsou to všechny peníze, za ně neutracené …

Janec

Losy si nekupuji.