vivatis

Jaký je v současné době nejposlouchanější hudební žánr?

Nejlepší odpověď
ten který je

Pokud budu mluvit o někdy až nuceném a nechtěném poslechu,tak je to pop 80 let z českých rozhlasových stanic.

Další odpovědi
anonym

Nevím co je to za žánr, ale je to rozhovor moderátora s Klausem.

anonym

Na to nelze jednoznačně odpovědět.Pokud se budeš ptát starších lidí, tak řeknou dechovka (televize Šlágr) a písničky od šedesátých let až po rok 1989.Pokud se zeptáš mládeže, tak odpoví také jinak (neznám jejich vkus).Takže takovouto otázkou to nezjistíš.