Jaký je v ČR nejkvalitnější supermarket/obchod co se týče zeleniny a masa?

1.V jakém supermarketu prodávají nejkvalitnější zeleninu?
2.V jakém supermarketu prodávají nejkvalitnější ma­so?

Billa,Tesco,Kau­fland,Penny atd.....

Odpovědi
da ny

Podivná otázka… ;) … i v jednom řetězci je to v každém městě jiné
(např. v ČB jsou na sídlišti, blízko sebe 3 Billy a v každé je to jinak se zeleninou i s masem)
Též v jednom supermarketu je to dopoledne jinak, než odpoledne či večer, kdy je vše povadlé (nebo 2. den nahnilé, jak zaměstnanci vše pravidelně kropí).
Mám nejlepší zkušenost s masem v Globusu (ale to není supermarket… ;))