Hufnágl

Jaký je u vás aktuální stav předpokládaného orkánu Sabine?

U nás na Vysočině, konkrétně na Pelhřimovsku, konkrétněji na Pacovsku je bezvětří. Čas: 21.50

Odpovědi
Kepler

Valmez 22:00 – zatím klídek.

zjentek

Tož u nas na Prajzké hnusně fuká, to jo, samý náraz, ale můj názor je ten, že TOHLE NENÍ Sabina! D;

Jo a je deset večer, to třeba doplnit, BO TADY nepracují jakékoli ty ukazatele jako je časo/datumo míra atd.

quentos

Trutnov 22:19 taky bezvětří…

cochee

OVA 22:00 téměř bezvětří.

Edison

Praha 4 – Velký NIC.

nyjono

Podle mobilní apky, celkem vždy odpovídá realitě, má být nejsilnější vítr zítra (v pondělí) odpoledne. Kolem 14.hod.
Hlásí mi to 45 km/hod.
Ale na horách bude určitě více.

led

Trochu silnejší vetríček fúkne na juhu Čiech a v Alpách. (minulý týždeň boli na našich územiach Sabinini bračekovia s rýchlosťou 80–110km/hod) A Sabinka s jej 145km ? ak pozriete „čarodejnú“ mapu predpovedí počasia https://www.ven­tusky.com/ uvidíte, že sa tanečne krúti na britskými ostrovmi a kvapka jej potu lízne Balt. Teta Únia jej jednoducho zakázala imigráciu do EU