mk1990

Jaky je trest za vyvoz tabakovych vyrobku z CR do DE?

Zdravim zajimalo by me jaky je minimalni a maximalni trest za vyvoz tabakovych vyrobku nad limity stanovene, napriklad cigaret. V pripade 40 kartonu misto legalnich 4 kartonu na osobu dekuji za odpoved. Pripadne kde nebo jak ziskat informace ohledne trestu za spachany prestupek ci trestny cin dekuji predem za odpoved.

Odpovědi
anonym

Vem 40 kartonu cigaret a jeď do DE. Až tě čapnou, záhy se to dozvíš. Je tady někdo, kdo rozumí německým zákonům?