olda12

Jaký je to živnostní list?

Co je to za živnost,když někdo kupuje nemovitosti a po úpravách přeprodává?

Nejlepší odpověď
Hlada

Podle zákona č. 455/1991 Sb. o živnostenském podnikání § 25 odst. 2 se jedná o živnost volnou, která je uvedena v příloze č. 4 v položce 58. – Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí.

Další odpovědi
anonym

Spekulant!!!

Drap

Zřejmě realitní makléř, popřípadě kombinováno se stavební firmou.

kapka

Možná máte na mysli slovo developer.

panenka

U nás se lidem kteří přeprodávají nabízejí nemovitosti k prodeji říká Realitní Makléř

Michal Kole

Tipnul bych to na volnou živnost zprostředkování obchodu a služeb. Ale raději počkej zda někdo zkušenější neodpoví

venkovan

Jestli tomu dobře rozumím, tak by se mělo jednat o živnost, že si někdo koupí nemovitost, tu opraví, renovuje a prodá jí, tak bych řekl stavební činnost. Stejně jako automechanik který opraví vrak auta (u automchanika bych to víc dal na šizunka)