Avatar uživatele
Ivanasdasdas

Jaký je to srdeční problem?

Když běham tak je to v pořádku. Ale když se rychle hýbu, třeba u kroků v tanci, tak mě začína něco píchat těsně nad srdcem trochu vpravo. Občas mně tam jen tak píchne. Byl jsem na soně, dokonce na zátěžovém testu… Řekli mi akorat, že mám trochu delší chlopeň ale prý to nemá mít žadný vliv..... Poraďte prosím…
Doplňuji:
U mě to nastává hned po 15 vteřinách vždy… nevím jestli je to s dýcháním ale strašně mě to omezuje… Rád bych to nějak vyléčil nebo jestli je to kvůli špatnému dýchání, poraďte jak se má spravně u rychlých pohybů těla dýchat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? redy, anonym před 4099 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
terry

Jo. Tady to je samý doktor, který ti určí diagnozu přes PC na základě několika napsaných vět.
Čím myslíš?

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Píchání nic není, já to měla a má máma taky při psychickém vypětí, ty jsi při tanci možná víc „psychicky napnutý“ i fyzicky je to náročnější než běhání, to jsou prostě nervy
Doplňuji:
Zkus dýchat ze břicha přes plíce až do klíčních kostí, dýcháš asi moc mělce a krátce

Upravil/a: pusinka50

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nemá to něco společného s dýcháním? Když běhám na MHD a špatně dýchám tak mě začne taky tam píchat, ale prý to není nic závažého…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jestli tě to moc obtěžuje zajdi si k lékaři,
abys nepodcenil něco vážného my zde
neporadíme odborně, jako lékař..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Diagnózu od lékaře znáš. Pokud tomu nevěříš, zkus zajít za jiným kardiakem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Doktoři jsou tu dvá. Musíš počkat na jejich odpověď.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek