Ivanasdasdas

Jaký je to srdeční problem?

Když běham tak je to v pořádku. Ale když se rychle hýbu, třeba u kroků v tanci, tak mě začína něco píchat těsně nad srdcem trochu vpravo. Občas mně tam jen tak píchne. Byl jsem na soně, dokonce na zátěžovém testu… Řekli mi akorat, že mám trochu delší chlopeň ale prý to nemá mít žadný vliv..... Poraďte prosím…
Doplňuji:
U mě to nastává hned po 15 vteřinách vždy… nevím jestli je to s dýcháním ale strašně mě to omezuje… Rád bych to nějak vyléčil nebo jestli je to kvůli špatnému dýchání, poraďte jak se má spravně u rychlých pohybů těla dýchat?

Nejlepší odpověď
terry

Jo. Tady to je samý doktor, který ti určí diagnozu přes PC na základě několika napsaných vět.
Čím myslíš?

Další odpovědi
pusinka50

Píchání nic není, já to měla a má máma taky při psychickém vypětí, ty jsi při tanci možná víc „psychicky napnutý“ i fyzicky je to náročnější než běhání, to jsou prostě nervy
Doplňuji:
Zkus dýchat ze břicha přes plíce až do klíčních kostí, dýcháš asi moc mělce a krátce

anonym

Nemá to něco společného s dýcháním? Když běhám na MHD a špatně dýchám tak mě začne taky tam píchat, ale prý to není nic závažého…

briketka10

jestli tě to moc obtěžuje zajdi si k lékaři,
abys nepodcenil něco vážného my zde
neporadíme odborně, jako lékař..

venkovan

Diagnózu od lékaře znáš. Pokud tomu nevěříš, zkus zajít za jiným kardiakem.

mosoj

Doktoři jsou tu dvá. Musíš počkat na jejich odpověď.