Klára K.

jaký je tady rozdíl mezi odpovědí a diskuzí?

k čemu ty diskuze jsou?

Nejlepší odpověď
bolak

V odpovědi má být především odpověď na danou otázku a né třeba jalové výžblebty typu: „Pokládáš otázku která už tu stokrát byla, je to podvod.“ a pak následné citace z kodexu které nemají se samotnou otázkou pranic společného, jak se zde děje.

Bohužel, admin to tu trpí a i když takovou neodpověď smažeš, pravděpodobně se do 24 hodin vrátí na své původní místo. Někteří myslí zbloudilí ji pak ještě následně opalcují jako užitečnou, ačkoliv je jasné že pro tázajícího se nemá taková odpověď užitek žádný.

Diskuze pak slouží k bližší specifikaci problému, pokud ho tazatel neuvede hned v podrobnostech, případně pokud vzniknou okolo otázky nějaké nejasnosti či v důsledku vložení některých odpovědí vyvstane problém další.

Zrušit by se tu měli spíš někteří uživatelé.

Další odpovědi
badisko

ze v diskuzi te poslu tam kde slunce nesviti…ale v odpovedi opravdu malo kdy je tady prilis straznejch…a mazal furt obchazi okolo jako stin…

anonym

Na to ti odpoví antirenomovaní VIP ?

Já to nevím.
Doplňuji:
osočování = obviňování člověka,aniž by byly důkazy, viď ocko!

anonym

V diskuzi by se mělo probrat všechno týkající se otázky, co v rámci odpovědi nestačilo být vyřešeno. (Máš totiž možnost napsat odpověď a jedenkrát ji doplnit). V diskuzi by se měly dořešit ještě další resty a dovysvětlovat podrobnosti. Vše by se mělo týkat položené otázky.
Tady je to jinak. V diskuzích se většinou řeší vzájemné napadání, osočování, hádky. Proto si myslím, že by bylo skoro lepší diskuze na Odpovědích.cz zrušit.
Doplňuji:
Ad barbakan – ano. Vždyť proto jsem Ti poslala nápovědu, abys netápal, co to osočování je.