Marky Stark

Jaký je sumární vzorec thiokresolu?

Re cochee: Ano, je tak těžké použít Google, protože to na něm není dohledatelné.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Po zadání názvu thiokresol na Google, hned první článek a netřeba umět cizí jazyk.
C7H8S
a pokud by tě to mátlo, jsou tam další názvy 3-methyl-benzenethiolu a jeden z nich je právě thiokresol.

Další odpovědi
cochee

Omg, copak je to tak těžké použít Google?

re Marky Stark: tak to holt asi každý používáme jiný Google, když v tom tvém jsi to nenašel…

Lamalam

Je to snadno dohledatelné. Hned první odkaz v Google – http://lb.che­mie.uni-hamburg.de/sta­tic/CN/2_T_thi­ok.php?conten­t=105/dIS45789