dust8

Jaký je správný sklon rohů na kole? Lze to vyjádřit i úhlově vzhledem k řidítkům?

Nejlepší odpověď
quentos

Ale no tak, kolo bylo převratný vynález právě proto, že žádný rohy nemá… :{D>

Další odpovědi
Alesh

Podle toho, jak ti to vyhovuje a taky podle toho, jaký druh rohů máš. Nesmí ti to být nepříjemné, když je držíš, příliš si ohýbat zápěstí, když je budeš mít moc nahoru. Zrovna tak není dobré je mít je naplocho, to zas ti můžou ujet ruce a naplácneš se na řídítka. Taky je dobré vyzkoušet jízdu ve stoji. Při ní je často využívám, proto je mám nastavené jen mírně nahoru.