Kelt

Jaké je správné chování muže vůči ženě?

Co jiný kraj, jiný mrav a záleží na situaci. Nyní byla veřejnost pobouřena činem slovenského herce M. Kramára, který se dotkl pozadí kolegyně masérky a novináři z toho udělali aféru, že žena je utlačovaná, ponižovaná apod. Měl jsem možnost číst výpověď M. Kramára na tuto reakci a jak on, tak ta masérka to brali s humorem. Ale jiní ne. Navíc v tom článku hovoří M. Kramár o tom, že zhruba před 20 lety otevřel dveře nějaké mladé ženě v USA. Místo poděkování a úsměvu mu ta žena vynadala v tom smyslu, že ona není neschopná a nepotřebuje pomoc s otevíráním. Tak nevím, jaký závěr si z toho udělat. Děkuji za připomínky.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… svět jde do kytek…
… doba džentlmenů a rytířů je pryč…
… dnes máme několik pohlaví, a abychom nikoho neurazili, nesmíme je určit a jmenovat…
… začínaj se kvůli takovýmto věcem dostávat nejen herci, ale i celé filmy na černou listinu … začínám přemejšlet, kde soudruzi v 89 udělali chybu, že toto dopustili …
… už mne nepřekvapí, kdyby začly pokusy a otěhotněním mužů, jelikož díky těhotenství jsou ženy vyřazeny z pracovního procesu a znevýhodněni…
… nebo zde zavládne vláda feministek (Sexmise)???
… připadám si permanentně pod vlivem, jelikož totok přeci není možné!!!
… zlatej emerickej brouk, vše ostatní, co chodí nyní z jůesej stojí za starou bellu (a ten brouk prej byla pohroma)…
… to chtěj zrušit i Miss, soutěžit se bude ve vzdělání, bez omezení věku a pohlaví a bez promenády v plavkách…
… kdysi byla každá žena šťastná, že se za ní muži votočili, teď aby se bál, že tě zavřou…
… amen…

Další odpovědi
Drap

Čteš špatně. Odkud víš, že celá společnost byla pobouřena? Je to nesmysl. To pouze eden novinář se snažil o to, aby si to všichni mysleli. Jak vidět, tak u tebe se mu to povedlo. Netuším, zda se nachytal ještě někdo další. I chování k ženě má svá jistá pravidla a dlouholeté zvyklosti. Každý normálně vychovaný muž ví jak se k ženám chovat. A současné hledání problémů tam, kde nejsou, a bourání všech standardů nepovažuji za rozumné. Soudní lidé takovéto věci neřeší, ani muži a ani ženy.

anonym

Nenechte se zmást tohletou rádobynovinařinou, která za účelem co nejvíc šokovat přináší vymyšlený zprávy a snaží se svýst na vlně populistickejch názorů hlasitejch dementů z USA.

Co se reálně stalo? Někdo šťouchnul do kolegyně a oba se zasmáli.
Co z toho „novináři“ udělaj? Znáslinění za denního světla a na veřejnosti!

Kepler

Ve vyspělých zemích žena očekává od muže jistou galantnost a roli ochránce. V dnešní době některé ženy trpí bludem, že se VE VŠEM vyrovnají mužům, je to samá genderová rovnoprávnost a úsměv muže je považován málem za sexuální harašení. Kde jsou ty doby, kdy se žena po plácnutí na zadek zatetelila samým štěstím? 🙂

ElonMusk

Dnes se zveličuje celá řada věcí.

marci1

Jelikož odpověděli jen muži, vyjádřím svůj ženský (ne feministický) názor. Považuji se za „dámu“, proto bych od mužů čekala jisté galantní chování „gentlemana“ a to zejména na veřejnosti. Také se k mužům jako gentlemanům jako žena chovám. 🙂
Pan Kramár má zajisté bohaté sexuální zkušenosti s mnoha dívkami a ženami, ale trochu „ovládání“ by nezaškodilo (i když se údajně znají, možná i intimněji). Dloubání do pozadí jistě chováním gentlemana není. Bulvár to sice přehnal, ale takto opravdu přátelé ne. 🙂