Může to vzít klidně i celý rok tak jaký je po tu dobu pravý smysl jeho existence?
Pokud jde o zachování rodu, tak přece smyslem takového života po celou tu dobu nemůže být jen se chystat na hnízdění čili vlastně jen žrát a smolit, to mně nikdo nevymluví, tomu se přece nedá věřit že život byl by opravdu až tak easy a vlastně tím pádem i o ničem, však zkuste si sami vypnout TV rádio a placaté přístroje, co se stane..
| Zajímavá 0 před 10 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Pud je vede k tomu, přežít a nechcípnout hlady. Nebýt, v rámci
potravního řetězce potravou.....
Své „problémy“, řeší, podle svých „schopností“ (ty jsou
odlišné, podle druhu). Žijí v hierarchii (jako , téměř všechn,
živočišné druhy, včetně člověka)
Jsou spousty lidí, na Zemi, kteří nemají TV, rádio, internet, ani
telefony… Žijí, jak mohou, umí a jak se dá.
Tam, kde je to nezbytné, je člověk nucen a má tu výsadu/možnost,
využívat moderní technologie, pokrok. Jiným to dostupné není a nebo (také
názor), jsou toho „uchránění“.
Prospělo by ti, kdybys svou hlavinku, přestal zatěžovat zbytečnostmi a
tím, co je velké části lidí, docela jasné (a nemusí se ptát nikoho, na
nic, a už vůbec ne zde.
Co pořád hledáš, dumáš, nad jasnými, obecně známými jevy a
skutečnostmi?
To se nudíš, nevíš, nebo hledáš kontakt s lidmi, na sociálních
sítích, z nedostatku interakce s fyzicky, tobě blízkými
osobami? 😛
|
0
před 10 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
| annas | 5282 | |
| Kepler | 2867 | |
| Drap | 2736 | |
| quentos | 1816 | |
| mosoj | 1594 | |
| led | 1401 | |
| marci1 | 1381 | |
| aliendrone | 1230 | |
| elkon | 1185 | |
| zjentek | 1176 |
| Astronomie |
| Fyzika |
| Jazyky |
| Matematika |
| Sociální vědy |
| Technické vědy |
| Ostatní věda |