afro.minerva

Jaký je smysl pokládat otázky zde na odpovedi.cz, pokud se člověk místo odpovědi setká s ponížením?

… někteří uživatelé dávají naprosto nelogické odpovědi, které člověku neodpoví, ale hlavně, že mohou někoho urážet? Položila jsem otázku stran brojlerů. Logika věci asi předpokládá, že jsem již Google a jiné běžné zdroje prošla a nedostala jsem odpověď. Tudíž přijdu po dlouhé době sem a položím otázku. Odpovědí mi je ponižující rádoby odpověď, která mě má podle všeho označit za někoho hloupého anebo neochotného pokusit se najít odpověď sám.

Tudíž se ptám… Má vůbec smysl se zde ptát, pokud se člověk místo odpovědi setká s ponížením? Prosím zdržte se útočných odpovědí.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… odkaz na tvoji otázku: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/narazila-jsem-na-zvlastni-informaci-kdyz-brojler-je-pry-bezpohladvni-neda-se-mnozit-jak-ale-vznikaji-brojleri
… Arne ti jasně naznačil, že dokuď si neujasníš pojmy, je jakákoliv odpověď zbytečná, což má pravdu …

… jestli se na něco ptáš, je vhodné uvádět zdroje, což jsi neučinila …

… jak je vidět, někdo opravdu neunese, když se dozví o svých znalostech pravdu a raději nechá kritickou odpověď smazat …

Další odpovědi
Kepler

Vždycky se někdo takový najde, musíš to brát jako nutné zlo. Jsou tady taky lidi – honiči bodů, kteří odpovídají na všechno, aniž by o tom něco věděli, Jejich odpověď často nemá žádnou informační hodnotu a často taky bývají chybné.

Arne1

Odpověděl jsem na úrovni tvých znalostí jak jsi je prezentovala. Z toho co jsi psala jsem já chápal, že vůbec netušíš co vlastně brojler je. Otázka byla na věci které se mi zdály z hlediska toho co brojler je naprosto nesmyslné. Takže jsem odpověděl podle mne jedinou možnou metodou – ujasni si napřed o co brojler je.

Je zde mnoho otázek, na který opravdu stačí první odkaz který vyhodí Google.
A pak jsou zde otázky, které vyžadují nějaký úsudek a znalosti, bohužel dost často tyto otázky padnou za oběť cenzorovi.

Tazatel slaví velké vítězství!!! Dosáhl toho, že cenzura mou odpověď smazala!

ivzez

Četla jsem otázku i odpověď
a podle mne Arne odpověděl adekvátně kvalitě otázky.

Pokud tazatel neví, co je brojler, bylo podle mne na místě
jej nasměrovat tam, kde se odpověď dozví.

Lamalam

Arne1 odpověděl přesně v duchu otázky. Otázka byla zmatená a vycházela z nepodložených domněnek. Správně tě odkázal na zdroj informací. Pokud jsi tam odpověď nenašla, není to chyba Arneho.

zjentek

Smyslem je donutit svou otázkou národ přemýšlet. ;o

led

Ano, má tu zmysel pýtať sa.
Okrem tých, čo sa prezentujú na úrovni puberty, bez ohľadu na ich fyzický vek, sú tu aj iní a tých je nepomerne viac, ktorí môžu odpovedať na vašu otázku.

Krejcík

To je normální na odpovědi.cz.
Je to velice trapné chování některých jedinců tady. Často se taky odpovídá otázkou, nebo Vás odkáže jinam, kde se odpověď opět nenachází (pokud teda nelinkne google, to už je extrémní demence). No a nebo se Vaše otázka záhadně smaže. 🙂

ivzez

Ke Krejčíkově odpovědi:

Dost často se tu stává, že tazatel v doplnění otázky neuvede informace potřebné pro odpověď. Pak nezbývá nic jiného, než se tazatele zeptat, požádat jej o doplnění informací.

mosoj

Kepler patří mezi honiče , umí nadávat našemu prezidentovi a prezentuje se zde jako slušný člověk.

Krejcík

A co na tom, že někdo nadává našemu prezidentovi? Copak nežijeme v České republice, abychom nemohli vyjádřit svůj názor? Stejně jako někdo může urazit mě po internetu, nic si z toho nedělám.