BurTon

jaký je rozdíl v posilování svalů na rys nebo na objem?

Třeba počet serii a opakování a tak. Jen jaký je v tom rozdíl… :)) Děkují

Nejlepší odpověď
Petrejk

Ahoj,
zkus tento odkaz, je tam toho víc než potřebuješ vědět.
http://ostatni­.bazos.cz/inze­rat/12552259/Fit­ness.php
Doplňuji:
pokud chceš přepošlu ti obsah

Další odpovědi
slad08

Když si chceš svaly vyrýsovat, tak to znamená že si je chceš vypracovat, tak aby byly na tobě vidět. Nezáleží jestli jsou objemově velký nebo malý, budou vidět i tak.
Na to jsou dobré cviky třeba po 3 sérií a hodně opakování s lehčí váhou.

Zvětšit objem svalů, znamená to, že je chceš zmohutnět, tak aby byly objemově velké a viditelné.
Zde zase musíš dělat více sérií s menším počtem opakování a s větší váhou.