DusanOrlik

Jaky je rozdil v LCD a LED televizi?

Jaka je lepsi,v cem a proc?

Nejlepší odpověď
kropitko

Třeba ti pomůže tohle,,každopádně když otázku vložíš nahoru do té modré lišty, tak ti vyjede několik podobných otázek, toto téma se tu již několikrát probíralo,,,

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-rozdil-mezi-lcd-a-led-obrazovkou

Další odpovědi
franku

LED má LED podsvícení a má menší spotřebu eletrické energie.

DDarent

to se nedá srovnávat!!!!! protože LCD je obazovka a LED je podsvícení (JE třeba LCD obrazovka s LED podsvícením…vážně se nauč používat vyhledávače protože ty tví otázky to je HARDCORE!!!!!