Marty Koller

Jaký je rozdíl mít za přítelkyni bílou holku a cikánku? Kdo je pracovitější ?

Nejlepší odpověď
Kazatel

Tak pracovitých indočechů jsou plné úřady práce a odbory sociálních podpor.

Pracující indočech na veřejnosti to pak ještě může znamenat, že si každý kolemjdoucí prověří, jestli má u sebe zabezpečeno vše, co se dá ukrást (zavřené kapsy, přitiskne si víc k tělu kabelku, zkontroluje kde má mobil i peněženku) a je-li to možné, při míjení zvětší rádius tak, že klidně přejde i na protější chodník.

Pochopitelně jsou i výjimky, u nás ti taková pracantka vyhudruje krocana za bezkonkurenční cenu, pokud odhodíš předsudky a nebojíš se holky rohypnolky.

Další odpovědi
Ametyst

Jaké děti vyrostou v rodině, kde nikdo nepracuje, a děti kolem sebe odmalička nevidí nic kloudného.

paul1

Znal jsem a znám několik slušných pracujících romů i romek, dokonce i vysokoškoláka s výbornými pracovními výsledky. Není dobré dávat všechny do jednoho pytle, to odradí ty pořádné. No ale zase je pravda, že to byly jen výjimky.

Kelt

Pokud to myslíš vážně, tak poznáš její rodinu a uvidíš, jak to je.

Lgee

Cikánka je pracovitější na 100%