Katusa

Jaký je rozdíl mezo bezsáčkovým a cyklonovým vysavačem?

Nejlepší odpověď
P.T.

Bezsáčkový vysává pouze do nádoby a neodděluje hrubší nečistoty.

Cyklónový má speciální komory, kde je nasátý vzduch „roztáčen“ a vzniklé odstředivé síly oddělí větší nečistoty od menších.

Jenže dobré a výborné cyklónové vysavače stojí 5tis. a víc, ty levné jsou o ničem.

Nejlepší je mít sáčkový vysavač, bez debat.

Další odpovědi
dědapetr

Není žádný rozdíl,je to jedno a to samé.
Příklad:Bezsáčkový cyklónový vysavač Fagor VCE-308 http://www.kuchyne-fagor.cz/produk­t/fagor-vce-308

žolik

Bez sáčkový vysavač je ekologický,násipka na prach je umyvatelná,sáčkový se nedoporučuje z hygienických důvodu,je rozdíl vysávat čistě,nebo mít všude prach,chce to vyskoušet.

Zdroj: žolík

anonym

cyklonovy dela v kazdem pripade vetsi ramus