Bublinnka

Jaký je rozdíl mezi Windows Movie Maker a Windows Live Movie Maker?

Nejlepší odpověď
beer

Windows Live Movie Maker si můžeš stáhnout v různých verzích, Windows Movie Maker je nainstalovanou součástí systému Win (různý podle XP, Vista)

Další odpovědi
hanulka11

myslím, že ten druhý je novější verze

http://extrawin­dows.cnews.cz/jak-na-windows-live-movie-maker-kompletni-navod

já používám ten první

Michal Kole

Windows 7 už Windows Movide Maker nemá integrovaný jako XP nebo Vista.

Je součástí balíku Windows Live Essentials 2011 a proto to slovíčko Live v názvu

Windows Live Movie Maker je novější. Před pár týdny vyšla nová verze.

snookerballs

Já mám ten nový, ale ikonka na ploše live nemá, smazal jsem to.