SteveBlackCZ

Jaký je rozdíl mezi Vibrániem a Adamantiem?

Ve filmech s Wolverinem říkají, že nejtvrdší látkou je adamantium, ale Kapitán Amerika má štít z Vibránia a to má být nejtvrdší.

Nejlepší odpověď
Kepler

Vibránium lépe pohlcuje šoky nárazam, adamantium je pouze tvrdé a houževnaté. -:) Jinak rozdíl žádný, je to pouze fantasmagorie komiksových tvůrců. Znám jen adamantan, což je uhlovodíková sloučenina, nalezená v hodonínské ropě, která má stavbu molekuly podobnou jako diamant.

gecco

A tu O Sněhurce – tu jsi viděl taky??
😁

Kepler

Ne-e, to je něco od Algidy?