štamgast

Jaký je rozdíl mezi USB flash diskem a USB klíčenkou?

Doplňuji:
No v jedné diskuzi nějaký expert přes počítače to takhle formuloval jak kdyby v tom byl propastný rozdíl.

Nejlepší odpověď
balca

USB klíčenka je USB flash disk na klíčence :D

Další odpovědi
cochee

Existují USB flash disky, které nejsou opatřeny poutkem nebo dírkou na zavěšení. Tudíž z nich nemůže být klíčenka.

terry

USB klíčenka je USB flash disk v podobě přívěsku ke klíčům.

[VorteX]

USB flash disk je spíše to samé jako USB klíčenka , ale podle mě je USB klíčenka vyrobená protože , Je to pohodlnější , praktičtější atd… Prostě je lepší mít klíčenku na krku než ji lovit v kapse … No ne ? . :) Přeji všechno nejlepší do nového roku 2013 🙂

BANAN93

a co teprv já ..... já mám nějakej prototyp asi, mám USB flash disk a na něm je nějaké očko asi pro klíčenku :D :D

cochee

Já nenosím na krku nic, ani drahé kovy, nemluvě o nějaké „sprosté“ flešce 😁 Prudí mě to.

Sůwa

Já bych ji jinak nenašla 🙂

Sůwa

Já třeba nosím USB flash disk na krku a náhrdelník to není 🙂