Weroniq

Jaký je rozdíl mezi úpravou obočí a modelací obočí?

můžete mi o těchto procedurách u kosmetičky říci někdo něco více?

Odpovědi
terry

Myslím, že pouze v názvu.
Ale některá kosm. může obočí pouze vytrhat do tvaru, některá i nabarvit, pokud je potřeba a jiná i další případné úkony.

ReHu

Obojí znamená totéž. Jak píše terry.

Kajolka

Počkej, na to je kurz? A jak ten kurz probíhá? A jak je časově náročný?

Vercule

A ještě bych se taky zeptala… Sadu na laminaci máš taky od nich? Dá se u nich koupit? I jako samostatně?

walerianecek

Já jsem dřív chodila na kosmetiku, ale nikdy jsem nebyla spokojená úplně maximálně. Takže jsem si udělala kurz laminace obočí od https://laminace-oboci.cz/ a teď se o obočí starám sama. Oni prodávají i sadu na laminaci, snad nejlevněji na trhu. A to mi vyhovuje.