radianna

Jaky je rozdil mezi ultra all inclusive a all inclusive plus?

Nejlepší odpověď
annas

All inclusiv – Plná penze (snídaně, oběd a večeře, zpravidla formou bufetu) rozšířená o dopolední či odpolední občerstvení, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje zpravidla místní výroby podávané během dne. Odpolední káva nebo čaj a pečivo, někdy i zmrzlina pro děti. Rozsah stravy se v jednotlivých hotelech liší a je dán také jeho kategorií.

Ultra all inclusive Program all inclusive rozšířený o sportovní aktivity, zábavu a další občerstvení
https://www.e­travel.cz/ces­tovatelsky-slovnicek

------.

1. "Co zahrnuje all inclusive?

Když si zaplatíte zájezd v režimu all inclusive, můžete očekávat, že ceny jídel, nápojů a dalších druhů služeb už máte v ceně pokoje. Ačkoliv konkrétní nabídka se mezi jednotlivými hotely a zeměmi může lišit, obvykle za snídani, oběd a večeři ve formě bufetů nebudete muset platit nic navíc. Když dostanete hlad i během dne, tak máte k dispozici dopoledne i odpoledne občerstvení a neomezený výběr z tamních nealkoholických i alkoholických nápojů. Objednat si většinou můžete i speciální drinky. Za ty si ale připlatíte.

V rámci all inclusive pobytu máte často přístup i do různých hotelových zařízení jako bazény, vířivky, sportoviště nebo kluby a diskotéky. All inclusive varianta tedy nabízí skutečně mnoho. Abyste se ale vyhnuli překvapení nebo zklamání, určitě si projděte obsah konkrétního balíčku ještě před tím, než si ho objednáte. atd.

2. All Inclusive Plus. Získáte všechny výhody All Inclusive, stejně jako mezinárodní značkové nápoje a další skvělé výhody, jako je 24hodinová služba, větší výběr jídel a la carte a luxusních doplňků.

3. V Ultra all inclusive dostanete vše!

Kdo si chce maximálně užít, dopřát si luxusní dovolenou a nechce se zamýšlet nad podmínkami jednotlivých stravovacích plánů, zvolí ultra all inclusive. Někdy nazývané také jako extra all inclusive. Výběr jídla a pití máte k dispozici 24 hodin denně. Navíc si můžete dopřát speciální nápoje nebo občerstvení jako čerstvý džus, zmrzlinu, ovocný koš na pokoji nebo lekce potápění, lehátka a osušky na pláži nebo masáže. Nabídka ultra all inclusive se liší v každé zemi a v každém hotelu. Nicméně je to nejvíce komplexní balíček, který si můžete ke své dovolené objednat, takže pokud hledáte na dovolené opravdový luxus, doporučujeme vyzkoušet ultra all inclusive." atd.

http://blog.sun­mix.cz/zajima­vosti/all-inclusive-a-ultra-all-inclusive/
https://www.jet2ho­lidays.com/all-inclusive/all-inclusive-plus

Další odpovědi
Kepler

Něco najdeš zde: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-znamena-zajezd-ultra-all-inclusive-zajezd
All inclusive plus bude asi o něco omezenější.