AndreiRanger

Jaký je rozdíl mezi toastrem a topinkovačem?

Nejlepší odpověď
Terryle

Toustovač je zavírací a dělaj se v něm plněný zapíkaný toasty se sýrem, šunkou nebo tak, kdežto topinkovač je stojací a má v sobě úzký škvíry, kam se strčí plátek chleba a když se opeče, vyskočí ven. A opíká se jen nasucho.

Další odpovědi
Děda Louda

Obojí je totéž – opékač nebo rozpékač plátků pečiva. Nezaměňuj se sendvičovačem, zo je zapékač na pečivo s náplní.

Jikra

Děda Louda má pravdu, jako vždycky.