PoweOfEvil

jaký je rozdíl mezi tabákem a kamínkama?

Jaký je rozdíl mezi tabákem a kamínkama do vodní dýmky? Co doporučujete vy? Co déle vydrží?a co se víc vyplatí koupit?

Odpovědi
anonym

Kamínky asi nebudou tak škodlivé,než ten tabák.
http://www.hu­lici.cz/Shiazo-mineralni-kaminky

Ronnie3697

Kamínky určitě budou míň škodlivý, ale furt je to kouř.
Jediný, co můžu porovnat, jsou chutě. Tabák chutná prostě tabákově. Ty kamínky mají strašně výraznou chuť, jakobys žvýkal žvýkačku. A občas mi přišlo, že kouř z kamínků trochu pálí v krku, ale to nebylo vždycky.
Ale pokud máš radši výraznější chuť kouře, tak ber kamínky. Můžeš je použít opakovaně.

Lamalam

Proč to dáváš do kategorie náboženství?