hackerman123

Jaký je rozdíl mezi symetrickou a asymetrickou linkou? (př. SDSL x ADSL)

Dobrý den, neví prosím někdo, jaký je rozdíl mezi linkou asymetrickou (např. ADSL) a symetrickou? (např. SDSL, HDSL). Díky.

Nejlepší odpověď
Alesh

Symetrická má stejnou rychlost downloadu a uploadu, asymetrická má poměr rychlostí rozdílný, většinou bude download rychlejší.