Marry Jane

Jaký je rozdíl mezi štíhlou a hubenou postavou?

Nejlepší odpověď
Klára K.

záleží na tom, jak moc je ona postava hubená.
Štíhlá znamená většinou automaticky krásná. Hubená se dosti často používá pro mírnou anorexii. Dejme tomu, že jsme na stupnici váhy:
Podsaditá,
Průměrná,
Štíhlá,
Hubená,
Pohublá,
Kost a kůže,
Vyhublá,
Anorexie,
Mrtvá

Další odpovědi
Funna

když je někdo štíhlý, tak má pěknou postavu a „zdravý“ vzhled…hubený je ten, kterému to nesluší a potřeboval by nějaké to kilo nabrat…

Drap

Hubená postava je postava, která je nechutně štíhlá.

marci1

Štíhlá vypadá zdravě štíhle (druhá zprava), hubená už moc zdravě nevypadá (úplně vpravo) :http://letecka­posta.cz/306215997

štamgast

Žádný.

KerrKnock

Ale prosimvás, je to synonymum. Někdo říká štíhlá, někdo hubená. Tolik bych to neřešila:)