Jrkuft

Jaký je rozdíl mezi stavebním truhlářem a nabytkářem?

Otázka snad jasná

Odpovědi
Edison

Není jasná. Přesněji obsahuje přímo odpověď, takže není jasné, na co se vlastně ptáš. Mimochodem… není stavební truhlář spíše tesatř?

elkon

Stavební truhlář dělá spíš hrubší práce, zatímco nábytkář dělá práce jemné, čisté až často umělecké. Pokud pracuje třeba s masivem. Je to blízké řemeslu dřevomodelář.

aliendrone

Otázka jasná je, není mi jasné proč nepoužiješ to co máš v kraniální dutině. Jestli tam tedy něco je. ;) :D
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Truhl%C3%A1%C5%99