Raina

Jaký je rozdíl mezi „stálými“ rovnátky a sundavacími? :)

Budu si pořizovat sundavací rovnátka, ale bojím se, že mi to nějak extra nepomůže jako fixní rovnátka. Vím, že je to blbost, aby mi to nepomohlo, ale přesto se ptám. Pomohou mi rovnátka? Mám viditelný předkus a kdybychom na tom byli finančně dobře, pořídila bych si fixní, ale co se dá dělat :)

Odpovědi
Reezo

Dle názvu jak již napovídá fixní rovnátka máš pořád v puse dokud ti nejsou vyjmuty. Rovnátka které lze vyndávat můžeš by jsi měla mít v puse nějaký určitý čas s tím, že si je můžeš sundat když jdeš třeba do společnosti nebo když jdeš třeba jíst. Rovnátka jsem neměl, ale už jsem několikrát slyšel, že prý je to za trest dostávat to ven… 🙂

záleží na tobě co ti bude více vyhovovat.

lilalola69

Měla jsem sundávací a teď mám fixní. Nevim proč jsem musela mít oboje, ale na tom teď nesejde. Sundávací rovnátka jsem si brala jen na noc nebo když jsem byla doma. Trochu s nima šišláš, proto se nehodí nosit je do společnosti. Fixní rovnátka se zase musejí čistit každý večer třema kartáčkama a zabere to přes 5min. Podle mýho názoru jsou lepší fixní, sice to vyjde hloubeji do kapsy, ale máš je na zubech víc času. V každým případě je výběr na tobě 🙂