Rokio

Jaký je rozdíl mezi spamováním a stalkingem?

Je stalking pouze vyšší úroveň spamování, nebo je stalking to samé, ale danou osobu ohrožuje, či je to úplně jinak?

Nejlepší odpověď
Dochy

Spamování je rozesílání nevyžádaných zpráv a sdělení (zpravidla masové). Není to omezena na jednu konkrétní osobu. Stalking je slídění a obtěžování konkrétní osoby. Naprosto různé „jevy“.

Další odpovědi
Emefej

Spamování nesmyslnými dotazy tady občas předvádíš ty, ale o stalking nejde.

Danina65

Řekla bych, že docela zásadní.