dust8

Jaký je rozdíl mezi seriály Tom a Jerry a Jen počkej zajíci, když vezmeme v potaz rozdílná zvířata?

Odpovědi
Arne1

Zcela jistě v nich je skrytá odlišná ideologie (ale nevím jaká), neb jsou to produkty odlišných světonázorových politických systémů.

Kelt

Rozdíly – jiná zvířata, jiné příběhy, jiná animace. Vlk a zajíc – všechny postavy jsou na místě, kde normálně jsou lidé – prodavač, řidič, policie, hlídač v muzeu.
Tom a Jerry – tam vystupují i lidé, například bytná a zvířata se chovají relativně normálně jako zvířata. A je zde více dialogů.
Oba jsou seriály pro děti.
Osobně se mi více líbí Jen počkej, zajíci, dokonce mám potisk na tričku.

dust8

Tom a Jerry = USA vs Jen počkej zající (jak se jmenují?) = Rusko