hapiky

Jaký je rozdíl mezi sekretářkou a pracovní manželkou?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Tak sekretářka je jasná – pracuje za sjednanou MZDU (a popřípadě trošku hmotných pozorností).
S pracovní manželkou je to těžší. Výše „mzdy“ není sjednaná a pro chlapa je tudíž SHORA neomezená a to včetně „hmotných pozorností“, které jsou na rozdíl od sekretářky POVINNÉ (jinak BĚDA! ;) :D)

Tím chci říci, že na světě NEEXISTUJE chlap, který by dokázal vydělat tolik peněz, aby je jeho žena nedokázala utratit. ;) :D :D

(BTW – to je jeden z feministických argumentů, který dokazuje, jak jsme my muži nedokonalí a neschopní. ;) :D :D)

Další odpovědi
elkon

Pojem sekretářka je jasný, známý. Pojem pracovní manželka neznám, zřejmě tvůj výmysl.

mimamocz

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hapiky

elkon: A co kdyby sis to nejprve vyguglil, než začneš prudit.
https://prouspech­.cz/kdo-to-je-pracovni-manzel-a-proc-je-dobre-ho-mit/

hapiky

I v zákoně je zakotven status spolupracující manželka.

Ametyst

🙂 Pracovní manželka 🙂 Toje něco jako pracovní pes- husky nebo border kolie. 🙂

hapiky

Ametist: Přesně naopak, není na obtíž.

aliendrone

hapiky>>> Ten pes? ;) :D :D

hapiky

Ten už vůbec ne.