SajmonModer

Jaký je rozdíl mezi salámy Herkules, Vysočina a Poličan?

Doplňuji:
mosoj: mě připadají stejné …

Nejlepší odpověď
iceT

Jsou rozdíly v ceně,sice ne moc markantní,taky záleží od kterého výrobce je daný výrobek.Taky asi na poměru použitých surovin a když na ně na všechny koukneš,tak taky mají jinou strukturu.K dostání je spousta jim podobných.

Další odpovědi
mosoj

Pokaždé jinej !!

fablen

nejraději z těchto tří mám vysočinu, rozdíl je ale nejen mezi jednotlivými salámy, ale především i mezi kvalitou od různých výrobců

rosa

Poličan a Herkules je fermentovaný. (úprava ochucovadly). Vysočina je salám trvanlivý, méně výrazná chuť.