ivera45

Jaky je rozdíl mezi pronájmem bytu a atelieru?

Odpovědi
Cullinda

Atelier bude nejspíš nebytový prostor a u těch bývá nájem větší a nebývají zkolaudované pro bydlení.

salsa verde

většinou se tak nazývají prostory které jsou v nevyšším patře domu a mají větší prosklenou plochu místo oken nebo nějaký typ střešního okna a taky je to dobrý trik realitek-jak má něco jen trochu větší okna hned je to ateliér a je to několik tisíc dražší než „byt“