Jaký je rozdíl mezi přívěsným vozíkem Pav 40 a Pav 41?

Podle inzerce začíná bejt vzácnosti s rostoucí cenou. Děkuji

Nejlepší odpověď
led

„korby 40 a 41 jsou rozměrově naprosto stejné. U obou mých PAvů je odpružení gumovými silentbloky, takže kromě barvy se liší jen v zahrádce (tu má 41), zadním světlem a tím samozřejmě i trochu jiným tvarem korby v zadní části právě kvůli světlu. Rozměrově jsou moje dva kousky identické.“
z diskusie, kde o tomto rozdiele hovoria http://www.ja­wamania.info/po­radna/detail.as­px?questionid=45774