Jaký je rozdíl mezi pivním klubem a pivnicí?

Nejlepší odpověď
mojitek

pokud ma zarizeni v nazvu „klub“ tak tam nemusi pustit kazdeho.Vetsinou se to tak deje z duvodu aby jim tam nechodili obcane jistych narodnostnich mensin ..atd.
Doplňuji:
kropitko : pokud se obsluze „nebudete zdat“ tak Vas tam nevpusti,a to je ten podstatny rozdil..

Další odpovědi
kropitko

Vlastně skoro žádný,až na to,že v klubu budou dány určitá pravidla,které musejí členové dodržovat. Největší rozdíl dle mého je ten,že v živnostenském listu není napsáno provozování pohostinství,ale provozování klubu.
Doplňuji:
ano to s Váma souhlasím,to jsem myslela těma pravidlama klubu. Dokonce mají členi i průkazy,kterými se při vstupu legitimují.

mojitek

kropitko : ano,je to presne tak..

kropitko

no já jsem se asi špatně vyjádřila,ale já jsem chtěla hlavně zdůraznit ten ŽL,ono mít ten klub,je mnohem lehčí,než mít hospodu. Tím myslím,že je vše okolo toho jednoduší.