Petra09

Jaky je rozdil mezi notebokem a tabletem?Vcem je treba tablet lepsi?

Nejlepší odpověď
Damiana

Já na můj iPad2 nedám dopustit. Na ntb už teď nesáhnu. Jablko je maximálně rychlé, okamžitě k dispozici, přehledné, lehounké, mám ho pořád po ruce, vejde se do kabelky, perfektně se s ním ovládá e-mail, báječně se na něm píše, čte, hrají hry, točí a stříhají videa, sledují filmy a muzika, upravují fotky, dělá grafika a navíc je … tak elegantní…
Pro mě jednoznačně – fajn Jobs! 🙂

Další odpovědi
IK

Tablet má menší spotřebu, kapacitu, váhu, formát a někdy vyšší cenu.
Je mobilnější ale záleží na tom co od zařízení potřebuješ. Pokud práci s Excelem nebo Wordem ber notebook, pokud si vystačíš s internetem, e-knihami, hudbou a obrázky a chceš s ním i spát, tak je tablet lepší 🙂

kamila44444

Tablet je lepší v tom, že je menší a lehčí.Dá se kdekoliv a kamkoliv převážet.Notebook ale lepší v tom, že má více paměti, jde tam dát CD,Harddisk atd. Tablet je ale také menší.Ale jestli se rozhoduješ co si koupit, tak doporučuji ten notebook.