gnr54

Jaký je rozdíl mezi Norton internet Security a Microsoft Security Essentials?

Jaký je rozdíl mezi Norton internet Security a Microsoft Security Essentials? Nainstalovala jsem si N.I.S a později se mne to ptalo,jestli chci smazat nežádoucí soubor kvuli viru.Napsala jsem ano.Nojo,jenže mi to smazalo,to co jsem dost často používala hlavně na muziku i filmy. Jde to nějak v počitači najít a znovu dohledat?Jde konkrétně o CZDC.
Doplňuji:
Moc děkuji za vysvětlení.Takhle sem si Vás nepředstavovala.

Nejlepší odpověď
rynek878

NIS patrně vyhodnotil,tento program jako škodlivý a proto se Vás zeptal zda ho chcete smazat:
CZDC++
Nejpoužívanější program pro sdílení a stahování souborů na internetu v síti P2P Direct Connect.
nejrychlejší bude,když si ten program nainstalujete znovu,ale mám za to,že se tento program ani instalovat nemusí,jen si rozbalte do program Files a vytvořte zástupce na plochu pro spuštění.
Příště si musíte dát pozor co Vám NIS nabízí ke smazání,jinak to je jeden z nejlepších antivirových programů.
S Microsoft Security Essentials,nemám žádné zkušenosti.