stana73

Jaký je rozdíl mezi „normálním“ oblečením,(třeba ponožkama) a vyrobeným z vláken bambusu?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Jsou úžasně měkké a zkuste ručníky s bambusovým vláknem…nebudete chtít už jiné

vkládám fotečku jsem vám je vyfotila mám je čerstvě koupené

http://img.na­dapenny.com/t20/110­70/nadap013122199­140230.jpg
a cituji Antibakteriální přírodní vlákno pro pocit prodyšnosti a komfortu

Další odpovědi
Pralinka1979

Taky jsem koupila Bellindy, jsou super, měkkoučké, kvalita !!! 🙂

Drap

Udajně jsou velmi kvalitní a odolné. Důležití je že se jedná o lehce dostupný obnovitelný zdroj s minimálnímy nároky na energie během doby růstu.

SajmonModer

Nedoporučuju silonové ponožky! Párkrát jsem je měl a jak my pak smrděly nohy! Nepředstavitelné!

Děda Louda

Do „normálních“ ponožek se bambusová vlákna nepřidávají.