zzzzz

Jaký je rozdíl, mezi nominací a palcem?

Myslela jsem si, že když dám někomu palec, tak je to poděkování za jeho odpověď. A tak pokud mám palce tak palcuju, mám jich sice jen 25 na den, ale snažím se s nimi vyjít. Ale nechápu tu nominaci. To jako, že budu nominovat nějaké lepší odpovědi??? Kolik jich můžu u jedné otázky nominovat?

Doplňuji:
já nejsem ani zlatá, ani stříbrná a vedle palce mám napsáno nominace, tak co se stane, když na to kliknu jako pokročilá?

Nejlepší odpověď
hanulka11

ty ještě nominovat nemůžeš

Užitečná odpověď – zlatí a stříbrní uživatelé mají navíc možnost nominovat odpověď jako užitečnou. Odpověď s nejvíce nominacemi se vyhodnotí jako užitečná ve chvíli uzamknutí otázky a autor je odměněn pěti body

Další odpovědi
ondra07

Když na to klikneš jako pokročilá, tak se nestane nic. Akorát ti to napíše, že
nominovat můžou zlatí a stříbrní uživatelé a ještě admini. :) To je vše.