elf80

Jaký je rozdíl mezi neklasifikací a pětkou na konci roku?

Ahoj, s přicházejícím koncem školního roku, bych se chtěla zeptat, jestli je horší dostat pětku na konci roku nebo být neklasifikován.

Nejlepší odpověď
annas

  1. Když z některého předmětu nedostanete z jakýchkoliv důvodů známku, jste neklasifikovaná.
  2. Máte-li všechny známky a třeba jen jednu nedostatečnou, tak jste neprospěla. .

--

Co je, či bylo lepší? Chodit do školy, učit se, abyste nemusela klasifikaci řešit.

V obou případech musíte složit komisionální zkoušku v určitém termínu.

Ad 1 – bude skládat dodatečnou komisionální zkoušku, když náhodou neuspějete, můžete ještě složit opravnou. zkoušku. Vysvědčení pak dostanete s datem poslední zkoušky.

Ad 2 – pokud máte 2 pětky na konci roku, můžete ještě složit opravné komisionální zkoušky. Záleží pak na jejich výsledku.

Dotaz je nepřesný, uvedla jsem jen obecnou informaci. Pokud u zkoušek neuspějete, postup nemůžu uvést, protože neznám bližší podrobnosti .

Další odpovědi
Gestas

Ono je to nastejno.

mzm

asi jako mezi 0 a null.. :)

dubraro

Já to chápu tak, že pětku dostanete, pokud jste do školy chodila a soustavně prokazovala nedostatečné vědomosti. Neklasifikaci dostanete, pokud jste měla tolik absence, že vaše znalosti nebylo možné zjistit.