roxilox

jaký je rozdíl mezi nájemní a podnájemní smlouvou?

jaký je rozdíl mezi nájemní a podnájemní smlouvou? a co to pro mě jako pro podnájemce zanmená. Majitel bytu pronajal byt svému bratrovi a ten ho hodlá pronajmout mě. Na smlouvě sice bude podpis všech tří stran, ale jaký je rozdíl mezi nájemní a podnájemní smlouvou.

Odpovědi
autacek

Ten nejpodstatnější rozdíl je, že se tak dá podnájemníka lehčeji zbavit. Je to jedna z mála možných ochran, jak nemít v bytě půl roku neplatící kukačku…