FlAsh_7

Jaký je rozdíl mezi mikrofone a směšovačem? (viz. popisek)

Jaký je mezi tím rozdíl?(je to na notebooku) Co z toho bych měl povolit/zakázat a co bych o tom měl obecně vědět?

Nejlepší odpověď
Edison

Tak když nevíš, co je mikrofon a co je směšovač… raději to přenech někomu, kdo tomu rozumí.

Zase pokládáš naprosto nesmyslné otázky. Kolik že Ti je? 6???

Další odpovědi
elkon

Zeptej se doma. Když tohle nevíš, tak si hraj raději na písku než s počítačem.

Dochy

Mikrofon – vstup z konektoru pro mikrofon
Směšovač – audio výstup systému (lze použít jako vstup pro záznam) – to co standardně leze do reproduktorů či sluchátek.

hapiky

Edison: Zase hraješ machra?

Edison

Na jeho otázky netřeba si hrát na machra. Lepší rada pro tohohle exota neexistuje. V zásadě pro nikoho, kdo se hodlá vrtat v něčem, čemu nerozumí, ba dokonce nemá páru o nejzákladnějších pojmech.