Yggdrasil.

Jaký je rozdíl mezi máslovým a slaným popcornem?

Když v máslovým je sůl a ve slaným je máslo určitě taky?

Nejlepší odpověď
annas

Podobná otázka – popcorn nebo brambůrky? http://ona.id­nes.cz/odpove­di.asp?t=MALKO­VA&strana=87

Rozdíl je v množství kJ.
Podívejte se na složení na pytlíku – obvykle má popcorn mezi 1500 – 2000 kJ na 100g, což je velké množství,protože je lehký.Máslový či s různými příchutěmi bude mít asi více než slaný.Popcorn nemá žádný tuk a je naděje, že ho sníte méně než chipsů,takže je výhodnější, na druhé straně, kdo trpí reaktivní hypoglykémií, tak popcorn má vysoký glykemický index. Pokud spořádáte v kině velký popcorn, budete mít možná po skončení filmu velký hlad.

Další odpovědi
www

Sůl mají obě varianty, máslová navíc příslušné ochucovadlo.
Doplňuji:
Vyjímám z odpovědi pí. Annas, popcorn má ‚mezi 1500–2000 kJ na 100g‘, což nepovažuji za tak důležité v případě občasného mlsání.
Pravdou ale je, že nevím, z jakého důvodu se tazatelka ptá 🙂

lota

Je to o chuti, stačí ochutnat a není třeba nic vysvětlovat.:-) Máslový popcorn voní víc mo másle.