teracora

Jaký je rozdíl mezi majonézou a remuládou?

… v chuti určitě a proto mě zajímá z čeho se vyrábí remuláda?

Nejlepší odpověď
kropitko

Remuláda je pikantní, ochucená majoneza,,zde recept

1 svazek míchaných bylinek dle sezony 1 lžička kaparů 3–4 sardelové filety 1 malá cibule 1 kyselá okurka 200 g delikátní majonézy 100 g kyselé smetany 1 lžička ostré hořčice cironová šťáva špetka cukru sůl pepř

Bylinka,kapary a sardelový filet nasekáme na jemno.Cibuli a okurku nakrájíme na drobné kostičky.Majo­nézu,kyselou smetanu,hořči­ci,citronovou šťávu a cukr promícháme.Vmícháme ostatní přísady,omáčku ochutíme solí a pepřem.

Zdroj: http://www.la­buznik.com/re­cipe.php?ID=29685