obchodnik

Jaký je rozdíl mezi: liposukcí, laserovou liposukcí, neinvazivní liposukcí, kryolipolýzou, lymfodrenáží apod.?

Popř. máte nějaké zkušenosti s něčím takovým? Na Slevomatu jsou mraky těchto procedur a já nevím, co z toho si vybrat, aby to nebyly jen vyhozené peníze… Děkuji.

Nejlepší odpověď
www

Zkušenosti nemám, dej proto jednotlivé úkony do Google a dozvíš se veškeré dostupné věci.

Další odpovědi
Lucijej

No…vcelku mají jedno společné – samotná procedura tě nezhubne – je potřeba dodřovat dietní, pitný a pohybový režim, jinak to jsou vyhozené peníze.

Petrovskalui

Jaké to je po liposukci? naplnilo to vaši představu? Měla bych o liposukci opravdu uvažovat?

Smedkova

Já jsem po liposukci velice spokojená. Konečně mám zase postavu, jakou jsem měl před 10 lety. Nebyla jsem teda na klasické liposukci, ale na liposukci pomocí vodního paprsku, která je pro tělo méně náročná, a není to pro tělo tak velký zásah.

martinahruba

Liposukce vodním paprskem? to je normální zákrok, který se provádí? kde to dělají? jak to přesně probíhá? je to účinné stejně, jako klasická liposukce?

Smedkova

Ano jedná se o normální zákrok, který provádí na klinice https://www.per­fectclinic.cz/no­vinky/tvarova­ni-tela-vodnim-paprskem/ , jak už jsem psala, tak pro tělo je to mnohem lepší, než když si vyberete klasickou formu liposukce, po které se budete dávat dohromady dlouho.