Avatar uživatele
obchodnik

Jaký je rozdíl mezi: liposukcí, laserovou liposukcí, neinvazivní liposukcí, kryolipolýzou, lymfodrenáží apod.?

Popř. máte nějaké zkušenosti s něčím takovým? Na Slevomatu jsou mraky těchto procedur a já nevím, co z toho si vybrat, aby to nebyly jen vyhozené peníze… Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4151 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Zkušenosti nemám, dej proto jednotlivé úkony do Google a dozvíš se veškeré dostupné věci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

No…vcelku mají jedno společné – samotná procedura tě nezhubne – je potřeba dodřovat dietní, pitný a pohybový režim, jinak to jsou vyhozené peníze.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Petrovskalui

Jaké to je po liposukci? naplnilo to vaši představu? Měla bych o liposukci opravdu uvažovat?

před 1383 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Smedkova

Já jsem po liposukci velice spokojená. Konečně mám zase postavu, jakou jsem měl před 10 lety. Nebyla jsem teda na klasické liposukci, ale na liposukci pomocí vodního paprsku, která je pro tělo méně náročná, a není to pro tělo tak velký zásah.

před 1381 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
martinahruba

Liposukce vodním paprskem? to je normální zákrok, který se provádí? kde to dělají? jak to přesně probíhá? je to účinné stejně, jako klasická liposukce?

před 1379 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Smedkova

Ano jedná se o normální zákrok, který provádí na klinice https://www.per­fectclinic.cz/no­vinky/tvarova­ni-tela-vodnim-paprskem/ , jak už jsem psala, tak pro tělo je to mnohem lepší, než když si vyberete klasickou formu liposukce, po které se budete dávat dohromady dlouho.

před 1374 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek