cip

Jaký je rozdíl mezi krádeží a odchodem s nezaplaceným zbožím???

Dnes jsem se dočetl že jedna paní nekradla v obchodě, ale odnesla si nezaplacené zboží (tak nějak jsem to pochopil)
Jak to tedy je? A co si o tom myslíte vy? Děkuji za odpověď

http://www.bles­k.cz/clanek/ce­lebrity-domaci-celebrity/153692/ha­na-krampolova-bumbala-kradla-aby-vonela.html

Nejlepší odpověď
barnajka

Normální smrtelník holt krade, celebrita „zapomene zaplatit“, tj. odejde s nezaplaceným zbožím. Co je na tom těžkýho k chápání?! Mě to přijde celkem logický…A fér!!! :D

Další odpovědi
anonym

Je to to same a kazdy si udela usudek stejne sam , jak to asi bylo. 🙂

Zdroj: iv-

hanulka11

Víš možná si to jen půjčila ,ne?

led

V oboch prípadoch ide o neoprávnené nadobudnutie zbožia.
Otázka je kto je kto:
1 – bežný človek je zlodej
2 – celebrita je kleptoman – je chorý ☹
alebo má toľko starostí, že na takú maličkosť ako zaplatiť aj zabudne.
Ak odcudzíte zbožie v malej hodnote pojdete do basy. Ak odcudzíte vo veľkej hodnote (najlepšie niekoľko miliónov) dostanete pokutu.
Nezaťažujte sa s takou maličkosťou. Ľudia sú predsa rovní a rovnejší.