Kalim_YT

Jaký je rozdíl mezi Ipodem a Iphonem/Telefonem

  • Edison-

Tablet má podle vás 4”? I pod vypadá jako telefon, jenom nevidím slot na SIM kartu, 1Mpx přední kameru a i přes to stojí 9 000..

Nejlepší odpověď
anonym

IPOD je jenom hodně zakrslý tablet, není dobrý vlastně na nic jiného než na přehrávání hudby a na to jej také apple původně zamýšlel. Je to takový zvláštní kočkopes, který dnes moc nemá smysluplného využití. Kdo by stál o pidi tablet bez simkarty když má v kapse smart phone který zvládne totéž a k tomu ještě volat a smskovat, navíc pokud je to android je zpravidla i výrazně cenově výhodnější dokonce i než tyto odrbané IPody.

Edison

Ge0rg ví prd.

Asi mu 13 palcový Ipod přijde zakrslý… Hahahaha S až 1TB SSD.. opravdu zakrslík, který je tak na hraní hudby. No potěš… Hahahaha… I se sim pro data… Hahahahaha…

Sorry, ale dá se na tom udělat víc práce, než na kdejakym PC…

Mc Merkurion

… no, za ty prachy asi určitě, 23K, … má to sice simku, ale eSIM, a ta je nepřenosná … to už si rovnou koupím dotykovej neťas …