Craftos

Jaký je rozdíl mezi hybridní a hdd úložištěm v pc, které je podle vás lepší ?

Chci si koupit notebooky dell inspiron 7720 , ale na alze mají 2 druhy jeden za 23 999 a druhý za 24 999 nevím , který je lepší

Nejlepší odpověď
Bedy

Podle mého názoru je lepší hybrid. Vše podstatné tu bylo už napsáno.

Další odpovědi
anonym

Hybridní úložiště → notes má instalovány dva disky, jeden SSD a druhý HD. Toto řešení je lepší (než jen HD) – na SSD nainstaluješ OS (Win) a případně některé programy, na HD umístíš swap, TMP, zbytek programů a data. Spouštění počítače (a „některých programů“) pak bude velmi rychlé (ze SSD).