hapiky

Jaký je rozdíl mezi hokejisty Ruska a Běloruska?

Nabízí se odpověď žádný, protože obě mužstva skončila a jedou domů. Rozdíl ale je: Rusové domů letí, Bělorusové jedou autobusem!
Mohou poděkovat svému moudrému „náčelníkovi“. Sedm hodin ve starém autobuse.

Odpovědi
quentos

To se tedy nenabízí. Jakože každej, kdo z MS jede domů, podává stejnej výkon?! To snad ne.
Stačí porovnat jejich dlouhodobé výsledky. Je to rozdíl jako kráva. Několikanásobní mistři světa vs. „čučkaři“.

Reganois

Rozdíl je v samotném návratu domů. Velká část Rusů už ani s Ruskem není spojena jako s domovinou. Nebo si myslíš, že Tarasenko nebo Bobrovskij nemají sídlo v USA?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

L.G.

Podle mýho čeká na Bělorusi po návratu do vlasti větší kárný výprask než u kolegů z Ruska… 🙂👎

hapiky

quentos: Neměl jsem na mysli jejich vzájemnou výkonnost, ale jejich situaci, v jaké se teď nachází. Kvůli leteckému embargu, mohou hokejisté Běloruska poděkovat svému „vůdci“ za nepohodlnou cestu autobusem domů.